Konsultacja Toksykologiczna dla lekarzy

tel. 538 819 961

   

ZAMÓWIENIA PUBLICZNE  

   

WYSZUKIWARKA  


   

ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTA  

   

MEDYCZNE BAZY DANYCH  

   

ROZMIESZCZENIE ODDZIAŁÓW  

   

OŚRODEK WCZESNEJ DIAGNOSTYKI RZS  

   

 

   

WSPARLI SZPITAL  

   
google hack

Najwyższa Jakość Quality International 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu otrzymał certyfikat przyznania Złotego Godła najwyższa jakość Quality International 2015 w kategorii QI SERVICES- usługi najwyższej jakości.

Program jakościowy Najwyższa Jakość Quality International  2015 realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju Polskiej agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terenie Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości wobec produktu, usługi czy systemu zarządzania.

Otrzymanie powyższego certyfikatu jest dowodem na to, że dbamy o jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług oraz o bezpieczeństwo środowiska, stosujemy zdrowe, uczciwe i rzetelne zasady konkurencyjności, posiadamy potwierdzony wysoki standard usług, rozwijamy i doskonalimy wdrożone systemy zarządzania jakością, stosujemy nowoczesne rozwiązania.

Świadczy to  o naszym rozwojowym podejściu do jakości w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom i utrzymania jak najlepszych warunków pracy pracownikom Szpitala.

Mamy nadzieję, że oprócz satysfakcji i radości z otrzymanego certyfikatu, będzie to mobilizowało nas do nowych wyzwań.

   
   
   

AKTUALNOŚCI  


KOMUNIKAT

KOMUNIKAT   Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im.  [ ... ]

Czytaj więcej...
Awaria monitoringu - SOR

W dniu 18.11.2019 od godziny 16.00 w szpitalu wystąpiła aw [ ... ]

Czytaj więcej...
Inne Artykuły