WYSZUKIWARKA  


   

ANKIETA SATYSFAKCJI PACJENTA  

   

MEDYCZNE BAZY DANYCH  

   

ROZMIESZCZENIE ODDZIAŁÓW  

   

OŚRODEK WCZESNEJ DIAGNOSTYKI RZS  

   

 

   

WSPARLI SZPITAL  

   
google hack

Najwyższa Jakość Quality International 2015

Mamy zaszczyt poinformować, że Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu otrzymał certyfikat przyznania Złotego Godła najwyższa jakość Quality International 2015 w kategorii QI SERVICES- usługi najwyższej jakości.

Program jakościowy Najwyższa Jakość Quality International  2015 realizowany jest pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju Polskiej agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Najwyższa Jakość Quality International jest przedsięwzięciem skierowanym do działających na terenie Polski instytucji, producentów i usługodawców, posiadających czytelną politykę jakości wobec produktu, usługi czy systemu zarządzania.

Otrzymanie powyższego certyfikatu jest dowodem na to, że dbamy o jakość i bezpieczeństwo świadczonych przez nas usług oraz o bezpieczeństwo środowiska, stosujemy zdrowe, uczciwe i rzetelne zasady konkurencyjności, posiadamy potwierdzony wysoki standard usług, rozwijamy i doskonalimy wdrożone systemy zarządzania jakością, stosujemy nowoczesne rozwiązania.

Świadczy to  o naszym rozwojowym podejściu do jakości w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjentom i utrzymania jak najlepszych warunków pracy pracownikom Szpitala.

Mamy nadzieję, że oprócz satysfakcji i radości z otrzymanego certyfikatu, będzie to mobilizowało nas do nowych wyzwań.

   
   
   

AKTUALNOŚCI  


Pierwszy w historii zabieg trombektomii w WSS5 w S...

  W dniu 15 maja 2019 roku przeprowadzono w Wojewódzkim S [ ... ]

Czytaj więcej...
KOMUNIKAT dla prasy

  Sosnowiec, dnia 09 maja 2019r.   Komunikat dla prasy  [ ... ]

Czytaj więcej...
Inne Artykuły