uruchomiliśmy nowoczesną rejestrację telefoniczną!

 Zdjęcie
Pod numerem (32) 368 22 00 funkcjonuje call-center, które umożliwia pacjentom szybki i wygodny dostęp do rejestracji medycznej. We wszystkie dni robocze od godziny 7:15 do 14:15, nasza centrala jest do Państwa dyspozycji.

Infolinia została uruchomiona z myślą o ułatwieniu procesu rejestracji do poradni specjalistycznych oraz szybszym udzielaniu odpowiedzi na Państwa pytania. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników oraz nowoczesnym technologiom, możemy zapewnić obsługę 300-400 połączeń dziennie, przy odsetku odbieranych połączeń wynoszącym każdego dnia od 90% do 100%.

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie Państwu jak najkrótszego czasu oczekiwania na połączenie. Dzięki zgranemu zespołowi i efektywnemu zarządzaniu czasem, możemy zagwarantować, że Państwa połączenie zostanie odebrane szybko i sprawnie.

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji. Gotowi są odpowiedzieć na Państwa pytania, udzielić potrzebnych informacji oraz pomóc w rejestracji na wizytę u specjalistów.

Zapraszamy do korzystania z naszej nowej rejestracji telefonicznej. Liczymy na to, że nasze starania przyczynią się do poprawy Państwa komfortu oraz ułatwią wszelkie formalności związane z wizytami u specjalistów.

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie