Poznajcie nasze diamenty!

 Zdjęcie

W ramach uroczystych obchodów Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej pięć wyjątkowych kobiet pracujących w naszym szpitalu zostało uhonorowanych Diamentowymi Czepkami za swoją nieocenioną pracę i poświęcenie.

Odznaczeniami zostały uhonorowane:

- Małgorzata Michałowicz,
- Krystyna Dudek,
- Anna Brudnicka,
- Beata Jarosz,
- Dorota Ziętek.

Te wyjątkowe pielęgniarki przez lata wkładają swoje serce w opiekę nad pacjentami, niezależnie od trudności i wyzwań, jakie każdy dzień może przynieść. To one reprezentują najwyższy poziom profesjonalizmu oraz poświęcenie dla innych. Ich Diamentowe Czepki to zasłużone wyróżnienie za wyjątkowy wkład w służbę zdrowia.

Dyrektor Krzysztof Kowalik serdecznie pogratulował obecnym wyróżnionym Paniom ich zasług i osiągnięć, wręczył bukiety kwiatów oraz złożył życzenia satysfakcji z wykonywanej pracy, wytrwałości, spokoju, zdrowia oraz pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Pielęgniarki i położne odgrywają niezwykle ważną rolę w naszym społeczeństwie, a ich praca jest nie tylko profesją, ale także wyrazem troski, ofiarności, cierpliwości i szacunku wobec drugiego człowieka. To właśnie one są z nami zarówno w zdrowiu, jak i w chorobie. Dziękujemy im za codzienny trud, za wsparcie i troskę, jaką ofiarują naszym pacjentom. – podkreśla Krzysztof Kowalik, Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu.

To wydarzenie jest dowodem na to, że nasze pielęgniarki i położne są prawdziwymi diamentami służby zdrowia. Ich praca i poświęcenie zasługują na naszą najwyższą wdzięczność i uznanie. Wszystkim uhonorowanym gratulujemy z całego serca. 

Dziękujemy, że jesteście naszymi Diamentami!

Galeria zdjęć
Po kliknięciu na obrazku zostanie otwarte okno modalne z dużą wersją obrazka. Możliwe będzie przeglądanie galerii kolejnych obrazków.
Korzystanie z galerii za pomocą skrótów klawiszowych:
 • Escape: zamyka galerie.
 • Spacja: uruchamia/zatrzymuje automatyczny slaidshow (play/pause).
 • Lewa strzałka: poprzedni slaid.
 • Prawa strzałka: następny slaid.
After clicking on the image a modal window will open with a large version of the image. It will be possible to browse the gallery of subsequent images.
Using the gallery using keyboard shortcuts:
 • Escape: closes the galleries.
 • Space: starts / stops automatic slaidshow (play / pause).
 • Left arrow: previous slaid.
 • Right arrow: next slaid.
 Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie Zdjęcie